Číslo položky: 19116
Zimní radovánky na Benecku - Velký formát
popis: Olej na plátně, rozměry: 112 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč