Číslo položky: 19113
Communiantes á la Madeleine á Paris, 1909
popis: Barevný lept, akvatinta, měkký kryt, rozměry ve výřezu pasparty: 36,5 x 40,5 cm, pasparta, nerámováno, poškozeno. V soupisu díla A. Nováka uvedeno pod č. AP1
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
20 000 Kč
20 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 500,00 Kč |