Číslo položky: 19646
Chalupa - Nové město
popis: Akvarel, rozměr 27,5 x 20,5 cm. Datováno 1913, volný list, poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 900 Kč
3 900 Kč
3 900,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |