Různí autoři
Číslo položky: 19627
popis: Litografie s akvarelem, rozměr ve výřezu 20,5 x 28,5 cm zaskleno, Pastel rozměr 30 x 22 cm, zaskleno a olej na lepence, rozměr 34 x 47 cm
o autorovi: Díla od více autorů
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

16.04.2024 22:10