Číslo položky: 19626
Květiny
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 47 x 32,5 cm, zaskleno a olej na lepence, rozměr 46 x 33,5 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
16.04.2024 22:06