Číslo položky: 19623
Bílé růže
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 69 x 48 cm, poškození v malbě
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
09.04.2024 19:28
2 500,00 Kč | 9.4.2024 19:21:52 |