Číslo položky: 19609
Tání v krajině
popis: Olej na plátně, fixováno na lepence, rozměr 35,5 x 50 cm, plátno ve vrchní části zvlněno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |