Číslo položky: 19608
Stromy u vody
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 39,5 cm, výrazná krakeláž
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
15.04.2024 21:20
800,00 Kč | 30.3.2024 22:44:33 |