Stein Václav
Číslo položky: 19608
popis: Olej na plátně, rozměr 38 x 39,5 cm, výrazná krakeláž
o autorovi: Narodil se 14.2.1917 v Praze a zemřel 24.2.1944.
Akademický malíř židovského původu, grafik. Maloval převážně olejomalby a žánrové scény z venkovského života, zemřel v koncentračním táboře.
(Wikipedia)
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč

15.04.2024 21:20

800,00 Kč 30.3.2024 22:44:33