Číslo položky: 19105
Olivy - Krajina na Capri
popis: Olej na plátně, rozměry: 73 x 100,5 cm, datováno 1928
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
12 000,00 Kč |
10 600,00 Kč |
10 100,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |