Kafka Vilém
Číslo položky: 19105
Moje sledované obrazy Olivy - Krajina na Capri
popis: Olej na plátně, rozměry: 73 x 100,5 cm, datováno 1928
o autorovi: * 9.1.1887 Kopidlno (Jičín) (Česká republika (Czech Republic))
+ 1972
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
13 000 Kč