Číslo položky: 19067
Můstek
popis: Akvarel, rozměry ve výřezu pasparty: 11,5 x 9cm, signováno, vznik před rokem 1900, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |