Slavíček Jan - označeno
Číslo položky: 19599
Moje sledované obrazy Zátiší s hruškami
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 34 x 19 cm
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč