Kadečková Šustová Blanka
Číslo položky: 19567
popis: Kombinovaná technika na papíru fixovaném na sololitu, výřez pasparty: 60 x 43 cm, nesignováno, nerámováno
o autorovi: Blanka Kadečková Šustová
* 11. 12. 1945, Praha, Česká republika (Czech Republic)
malířka, ilustrátorka
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč