Číslo položky: 19567
Skály
popis: Kombinovaná technika na papíru fixovaném na sololitu, výřez pasparty: 60 x 43 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč