Číslo položky: 19566
Vertikály IV
popis: Kombinovaná technika na papíru fixovaném na sololitu, rozměr samotné malby: 62 x 43 cm, nesignováno, nerámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč