Číslo položky: 19564
Kostýmní návrh
popis: Akvarel - kombinovaná technika na lepence, rozměry: 55 x 41 cm, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
900 Kč
900 Kč