Číslo položky: 19563
Lovecká scéna
popis: Olej na plechu, rozměry : 45 x 45,5 cm, malba poškozená. Novější rámování
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |