Číslo položky: 19545
Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 34,5 cm, zaskleno, rám silně poškozen Motivem obrazu je : poutní kostel Panny Marie - Luže
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |