Líbal
Číslo položky: 19545
Moje sledované obrazy Kostel Panny Marie na Chlumku, Luže
popis: Olej na lepence, rozměr 49 x 34,5 cm, zaskleno, rám silně poškozen Motivem obrazu je : poutní kostel Panny Marie - Luže
o autorovi: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 800 Kč