Milada Žáčková-Obereignerová (V.Rašík)
Číslo položky: 19544
Moje sledované obrazy Kytice s karafiáty
popis: Olej na sololitu, rozměr 49,5 x 40 cm, signováno vlevo dole pseudonymem V. Rašík
o autorovi: Narozena: 24.3.1891 Poděbrady (Nymburk) (Česká republika)
Vyvolávací cena:
600 Kč
4 500 Kč