Číslo položky: 19544
Kytice s karafiáty
popis: Olej na sololitu, rozměr 49,5 x 40 cm, signováno vlevo dole pseudonymem V. Rašík
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 200,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |