Číslo položky: 19543
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 42,5 x 69,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno Václav Lacina 1963.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
15.04.2024 20:24