Lacina Václav
Číslo položky: 19543
popis: Olej na lepence, rozměr ve výřezu 42,5 x 69,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno Václav Lacina 1963.
o autorovi: Datum narození: 7.březen 1908 (Přepychy, Rychnov nad Kněžnou, Česká republika)
Soukromě studoval u profesora K. Beneše.
Řádný člen výtvarného spolku učitelů a profesorů "Slavíček".
Vystavoval s třebechovickými malíři v roce 1946 a v Jičíně 1947, jako host se Svazem výtvarných umělců , krajským střediskem Hradec Králové, na Krkonošské výstavě v roce 1949 a na členské výstavě v Hradci Králové v roce 1951.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč

15.04.2024 20:24