Číslo položky: 19531
Perský koberec 4
popis: Rozměr 165 x 73 cm včetně třásní - poškozeno viz foto, neznačeno. Koberec nebyl nikdy strojově čištěn
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
5 000 Kč
16.04.2024 18:44