Číslo položky: 19522
Plavení koní - Cesta
popis: Olej na lepence, rozměr 72,5 x 101 cm . Kvalitní malba z první třetiny 20.stol
+ 2x perokresby, rozměry: 30 x 19 cm/ 25 x 19 cm + Olej na plátně - Cesta: rozměry: 39 x 46 cm- signováno E. A. Longen
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
66 800 Kč
66 800 Kč
61 800,00 Kč |
53 100,00 Kč |
52 100,00 Kč |
45 000,00 Kč |
44 000,00 Kč |
42 000,00 Kč |
40 000,00 Kč |
38 000,00 Kč |
36 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |