Číslo položky: 19515
Stromy v horské krajině
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 42 cm. Rám silně poškozen
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
16.04.2024 21:54