Číslo položky: 19506
Postava
popis: Olej na plátně, rozměr 90 x 90 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
15.04.2024 20:14