Číslo položky: 19466
Z Tábora
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 65 cm, nesignováno, rám poškozen, posudek na poslední fotografii není součástí aukce
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
09.04.2024 20:50
4 000,00 Kč | 5.4.2024 18:00:40 |