Číslo položky: 19492
Abstrakce
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 36 cm, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
08.04.2024 21:34