Nesignováno .
Číslo položky: 19445
Moje sledované obrazy Žena držící mísu s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměr 78 x 62,5 cm. Podle Tiziana Vecellia
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč