Číslo položky: 19438
Partie v Ehrensteinu v Horním Rakousku
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 101 cm. Drobné poškození v malbě. Obraz publikován
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
18 100 Kč
18 100 Kč
18 100,00 Kč |
15 100,00 Kč |
13 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |