Skála František
Číslo položky: 19438
Moje sledované obrazy Partie v Ehrensteinu v Horním Rakousku
popis: Olej na plátně, rozměr 68 x 101 cm. Drobné poškození v malbě. Obraz publikován
o autorovi: Skála František (1817 - ?)
Narodil se 27. 4. 1817 v Písku. Malíř v Písku a v Praze. Žil v Písku a většinu svých obrazů a miniaturních podobizen vytvořil tamtéž.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
18 100 Kč