Číslo položky: 19437
Holandské město - velký formát
popis: Olej na plátně, rozměr 73 x 100 cm, rozměr včetně rámu 101 x 128 cm, nesignováno, rám i malba poškozena
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč
08.04.2024 21:16