Číslo položky: 19424
Námluvy II
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč
15.04.2024 19:00