Číslo položky: 19423
Jam (Džem)
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 50 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
7 000 Kč
15.04.2024 19:04