Číslo položky: 19403
Rybář u řeky
popis: Olej na plátně, rozměr 47 x 61,5 cm, nesignováno, krakeláž v malbě
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
08.04.2024 21:18