Číslo položky: 19053
Polní kytice
popis: Olej na lepence rozměry: 38 x 39 cm, malba poškozená.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |