Číslo položky: 19050
Zima na vsi 1913
popis: Olej na plátně, rozměry: 58,5 x 59 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |