Číslo položky: 19040
Topoly u řeky
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 120 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
08.04.2024 20:54