Frankl Franz Xaver
Číslo položky: 19040
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 120 cm, poškozeno
o autorovi: Franz Frankl (1881-1940) Malíř krajinář studoval v Mnichově a později navštěvoval Akademii ve Stuttgartu a Štrasburskou uměleckou akademii. Své malířské dovednosti zdokonaloval díky dalšímu studiu v Paříži a Metách. Jeho díla byla vystavována především v Mnichově.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

08.04.2024 20:54