Schiller M.
Číslo položky: 19030
popis: Olej na lepence, rozměry ve výřezu pasparty: 24 x 30 cm, sklo poškozeno
o autorovi: Schiller M. malíř
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

16.04.2024 21:58