Značeno
Číslo položky: 19023
Moje sledované obrazy Svícny párové
popis: Porcelán, rozměry: výška23 cm, jeden silně poškozený
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

16.04.2024 18:28

1 000,00 Kč 16.4.2024 11:53:11