Číslo položky: 19000
Zátiší s ovocem
popis: Olej na plátně, rozměry: 53 x 48 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
32 000 Kč
32 000 Kč
32 000 Kč
08.04.2024 21:00