Číslo položky: 18995
Dívka v kroji
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 25 cm. Původní zlacený autorský rám. Datováno 1919. Obraz byl publikován v dobovém kalendáři, tato reprodukce je rovněž součástí aukce.
Vyvolávací cena:
150 000 Kč
150 000 Kč
220 000 Kč
220 000 Kč
170 000,00 Kč |
150 000,00 Kč |