Janny Georg
Číslo položky: 18983
Moje sledované obrazy Chlapec v interieru
popis: Olej na lepence, rozměry : 41 x 50 cm, mírně poškozeno
o autorovi: Georg JANNY (1864-1946) rakouský malíř
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 100 Kč