Číslo položky: 18996
Dívka a Harlekýn
popis: Barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty : 33,5 x 41 cm, datováno 46
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
16.04.2024 19:52
800,00 Kč | 16.4.2024 18:29:39 |