Číslo položky: 18958
Motiv z Lužánek 1905
popis: Olej na lepence, rozměry: 27 x 37 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
210 000 Kč
210 000 Kč
210 000,00 Kč |
200 000,00 Kč |
200 000,00 Kč |
200 000,00 Kč |
150 000,00 Kč |
140 000,00 Kč |
120 000,00 Kč |
100 000,00 Kč |
90 000,00 Kč |
80 000,00 Kč |
70 000,00 Kč |
60 000,00 Kč |
50 000,00 Kč |
48 000,00 Kč |
46 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |