Číslo položky: 6233
Ženský akt s fialovým pozadím
popis: Olej na lepence, rozměr 34,5 x 15 cm, nesignováno. Jedná se o protějšek k signovanému obrazu z předchozí aukce
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
14 000 Kč
14 000 Kč
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |