Číslo položky: 19400
Exploze hvězdy
popis: Olej na plátně, rozměry : 91 x 105 cm. Nerámováno.
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
25 100 Kč
25 100 Kč
25 100,00 Kč |
23 100,00 Kč |
21 100,00 Kč |
19 100,00 Kč |
17 100,00 Kč |
15 100,00 Kč |
13 100,00 Kč |
11 100,00 Kč |
9 600,00 Kč |
8 600,00 Kč |
7 600,00 Kč |
7 500,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |