Číslo položky: 19393
Harém - nahé panny
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |