Saudek Jan - označeno
Číslo položky: 19393
Moje sledované obrazy Harém - nahé panny
popis: Olej na plátně, rozměr 80 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
13 000 Kč