Číslo položky: 19390
Podvečerní krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 13,5 x 29 cm, nesignováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
37 000 Kč
37 000 Kč
37 000,00 Kč |
36 000,00 Kč |
32 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |