Číslo položky: 19363
Matka s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměr 52 x 42,5 cm. Signováno, datováno 1957
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
47 000 Kč
47 000 Kč
47 000,00 Kč |
45 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |