Číslo položky: 19357
Pohled na zálabí v Kolíně
popis: Akvarel, rozměr listu 44 x 59,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
4 800 Kč
4 800 Kč
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |