Číslo položky: 19340
Velká mapa - Regni Bohemiae
popis: Mědirytina papír, fixováno na plátně, rozměry: 160 x 190 cm. Mapa geographica regni Bohemiae. Staře kolorovaná zmenšená kopie Müllerovy mapy Čech, M. Kauffer, Augsburg, podle kresby V. V. Reinera. Jedná se o 25 sekcí sesazených v 19. století, montovaných na plátno a připevněných mezi 2 lišty se soustruženými hlavicemi. V levém horním rohu pohled na Pražský hrad s Karlovým mostem, vpravo nahoře český lev obklopený alegoriemi hlavních řek, vlevo dole legenda ("Characterum explicatio - Erklärung der Zeichen"). Vpravo dole velký ozdobný titul s rohy hojnosti a motivy mj. vinařství a chmelařství.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
30 500 Kč
30 500 Kč
30 500,00 Kč |
28 500,00 Kč |
27 500,00 Kč |
25 500,00 Kč |
24 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
15 000,00 Kč |
13 100,00 Kč |
11 100,00 Kč |
9 600,00 Kč |
9 100,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |