Číslo položky: 19344
Konvolut
popis: 7X kombinovaná technika, rozměry ve výřezu 26,5 x 18, 25,5 x 14 a 20,5 x 13,5 cm, 17,5 x 12,5, 10 x 10, 10 x 11,5 a 8 x 16,5 cm, vše zaskleno, jedno sklo poškozeno + Kombinovaná technika, rozměr ve výřezu 11 x 14,5 cm, zaskleno + Tuš + akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |
1 500,00 Kč |